Játékvezető - Petrovics Mátyás - Rubos Károly

Fiú Serdülő Országos Bajnokság - 12:30

12 (2-1, 3-3, 3-1, 4-1) 6

Játékvezető - Petrovics Mátyás - Rubos Károly

Ellenőr - Kosztolánczy György, Időmérő - Juhász Tibor, Titkár - Barta Judit

Kategória: MVLSZ Fiú Országos Bajnokság | Megtekintések száma: 461 | Hozzáadta:: Főadmin | Dátum: 2015-12-06

Játékvezetők - Szilágyi Kristóf - Tordai Gábor

Ellenőr - Császár György, Időmérő - Laposa Lajos, Titkár - Derekasné Domonkos Szilvia

Játékvezetők - Vogel Gábor

Ellenőr - Császár György, Időmérő - ... Tovább »

Kategória: MVLSZ Fiú Országos Bajnokság | Megtekintések száma: 441 | Hozzáadta:: Admin | Dátum: 2015-10-10

12 (2-1, 2-1, 4-3, 4-3) 8

Először is elnézést kérek mindenkitől, hogy ezt az értékelést most írom! Tudom a hír az akkor hír ha mérkőzés után közöljük! Nem pedig 5 nappal a mérkőzés után! A jövőben ígérem gyorsabb leszek! Vasárnap Pécsre utaztunk le játszani az év utolsó bajnoki mérkőzését! Négy kulcs emberünk nélkül indultunk a hosszú útra! Hiányzók ellenére kötelező győzelem nem fogott veszélybe! Jól kezdtük a mérkőzést! Jól védekeztek a gyerekek szép akció gólokat lőttek! Nagyobb arányú győzelem is reális lehetett volna! Még mindig sok a pontatlanul befejezett akció! Védekezés kitűnő volt! Nagyon örülök, hogy ki tudtam próbálni kettő fiatalabb korosztályban játszó játékost! Nem csalódtam bennük! Nagyon elégedett vagyok a játékunkkal! Gratulálok a csapatnak a győzelemhez! Köszönöm az egész éves munkát, a szülőknek a sok fáradságot hogy mindennap hozzák, viszik a gyerekeket melegben, hidegben! Köszönöm a csapatom nevében az áldozatos munkát Dömötör Attila  elnök úrnak, Palotai Ágnesnek, Balázs Emesének! Ők hárman nem a medence partján végzik munkájukat, hanem a háttérből teszik lehetővé, hogy mi edzők, csapatok minnél zökkenőmentesen, minél jobb körülmények között készülhessünk a mérkőzésekre! Természetesen edző kollégáimnak is köszönöm az egész évi munkájukat, segítségüket! Mikor szükség volt a helyettesítésémre mindig mindenki készséggel segített! A Honvéd serdülő csapat nevében Boldog karácsonyi ünnepeket, és eredményekben gazdag új esztendőt kívánok!

Kategória: MVLSZ Fiú Országos Bajnokság | Megtekintések száma: 342 | Hozzáadta:: KisIstván | Dátum: 2014-12-18

A vasutas csapat jobban koncentrált az utolsó két percben! A mérkőzést úgy érzem végig mi irányítottuk! Jól védekeztünk főleg az első kettő negyedben! Támadásaink át gondoltak voltak! Néha túlzottan is a biztonságra törekedtünk! Így lövés nélkül fejeztük be az akcióikat! A játék alapján győzelmet érdemelt volna a csapat! A végjátékban két súlyos hibát vétettünk! Ez elég volt ahhoz, hogy ne győztesként hagyjuk el a medencét! Köszönöm Váradi Ákos, Tóth Imre edző kollégáimnak, hogy helyettesítettek ezen a kemény mérkőzésen! Gratulálok a csapatomnak!

Vasárnap hajnali ébredés, ködös, rideg utazás várt a csapatainkra! Szinte az utazás teljes részét alvással töltötték a gyerekek! Három órás utazás után megérkeztünk a Civis városba! Nagyon nehéz mérkőzés elé nézett a csapat! Ezt mindenki jól tudta! Ennek megfelelően álltak hozzá a játékosok, egytől-egyig! Láttam rajtuk az elszántságot a győzni akarást! Első negyedben mindkét csapat sokat hibázott, ennek köszönhetően sok gól esett! 5:6 eredménnyel kezdtük a második negyedet! Szünetben kis dorgálásba volt részük a játékosoknak! Kértem a csapatot jobban figyeljenek a védekezésre! Sok elváltási hibát követtek el az első negyedben! Nem kaphatunk ilyen sok gólt! Jót tett a fejmosás! 0:1 megnyertük a második negyedet! 5:7 eredménnyel kezdtük a harmadik negyedet! Ezen játékrészben sikeresen tartottuk két gólos előnyünket! Az utolsó negyedet 8:10 vezetéssel kezdtük! Védekezésünk remek volt! Blokkok a helyén voltak, és ha át ment a lövés a kezek között ott volt a kapuban a remekül védő Bányai Márk! Támadásainkban magunkra voltunk hagyatkozva! Akció gólt kell lőnünk mivel a játékvezetők csak egy csapatnak voltak hajlandók emberelőnyt adni! Na ez a csapat nem a Honvéd volt! Megjegyezném! A második negyed 5p 46 mp és negyedik negyed 1p 30 mp.közötti időszakban nem kaptunk egy ítéletet sem! Itt az ítélet alatt emberelőnyt, 5m értek! A Civissek ez alatt 6 ítéletet, emberelőnyt, 5m kaptak! Szinte állandóan csak hátrányba voltunk! A csapatnak volt tartása, és a hazai nyomás ellenére remekül védekezett! Itt azonban megjegyzem támadásban ki hagytunk 2db 100% helyzetet! Luxus hibázni ilyen helyzetekben! Mivel ha értékesítjük a helyzeteinket 4-5 gólos győzelemmel zárhattuk volna a debreceni kiruccanást! Nagyon örülök Korbán Richárd gólerős játékának! A gólok mellet nagyon sok labdát szerzet a védekezésben! Csak így tovább Ricsi! Ezt várja tőled a csapat, és természetesen én is! Gratulálok a csapatomnak a fontos győzelemhez!

MVLSZ Fiú Gyermek Országos Bajnokság - Debreceni Sportuszoda -  2014.11.23 - 10:00

DVSE - Honvéd UVKSE

19 (4-0, 4-4, 5-1, 6-5) 10

Játékvezető - Mosonyi Balázs Bálint Dr

Időmérő - Hajas Roland Krisztián

Ellenőr - Urbán Lajos, Titkár - Éder Zsolt

MVLSZ Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság - Debreceni Sportuszoda -  2014.11.23 - 11:15

12 (3-2, 4-5, 3-4, 2-2) 13

MVLSZ Fiú Serdülő Országos Bajnokság - Debreceni Sportuszoda -  2014.11.23 - 12:30

10 (5-6, 0-1, 3-3, 2-1) 11

Vasárnap kora délután az UVSE csapatát fogadtuk a Kőér utcai katlanba! Tudtuk, hogy nagyon nehéz mérkőzés fogunk játszani a korosztály legerősebb csapata ellen! Ezt a tényt már az első negyedben megtapasztalhattuk! Védekezésben elváltási hibákat követtünk el! Támadásaink veszélytelenek voltak! Nem tudtunk mit kezdeni a rendkívül keményen, de sportszerűen védekező "Lilák" ellen! Túlzottan tartottunk ellenfelünktől! Sajnos ilyen görcsösen, önbizalom nélkül nem lehet játszani! Mérkőzést nyerni! Tanulnunk kell ebből a mérkőzésből! Edzéseken jobban oda kell tenni magát mindenkinek! Van miben fejlődnünk! Ezt most meg tapasztalhattuk saját bőrünkön! Gratulálok az UVSE-nek a győzelemhez! A visszavágón jobban oda tesszük  magunkat! Ezt ígérhetem! Hajrá Honvéd!

"A tisztán látás véget! A csapat edzője jelen pillanatban  én vagyok! Az én feladatom a csapat felkészítése a legjobb tudásommal, felkészültségemmel! Én állítom össze a csapatot, én mondom meg ki játszik, és ki nem! Természetesen minden mérkőzésre az általam vélt  legjobb csapatot küldöm pályára! Ezért a felelősség is az enyém! "A siker a csapaté a kudarc az edzőé!"

MVLSZ Fiú Serdülő OB. Kőér utca, 2014.11.16 - 14:00

Honvéd Utánpótlás VKSE - UVSE VSM

4 (1-4, 1-6, 0-4, 2-3) 17

MVLSZ Fiú Gyermek OB. Kőér utca, 2014.11.16 - 12:45

9 (2-5, 3-3, 2-5, 2-3) 16

Játékvezető - Horváth Csaba

Ellenőr - Pék Gyula, Időmérő - Rubos Károly, Titkár - Derekasné Domonkod Szilvia

12 (5-0, 0-2, 4-1, 3-1) 4

Ellenőr - Novotta Sándor , Időmérő - Molnár Péter, Tit ... Tovább »

Vasárnap kora délután a szombathelyi aligátorok csapatával mértük össze tudásunkat. A szombathelyi városi uszodában! Az első két negyed kiegyenlített küzdelmet hozott! Nagyszünetre 4:4 döntetlennel vonultak a csapatok! A harmadik negyed igazi rémálom volt! Védekezésben! Mit beszélek NEM VOLT VÉDEKEZÉS!!! Banálisnál, banálisabb hibákat követtünk el! Ehhez hasonló hibákat budapesti c bajnokságban láttam utoljára! Természetesen az akkori ellenfeleink követték el! Ezzel a katasztrofális játékkal amit a harmadik negyedben produkáltunk! El is vesztettük a mérkőzést! Gratulálok az Aligátoroknak! Jobban akarták a győzelmet!!! Megérdemelten tartották otthon az értékes három pontot! Egy biztos "Egy csapat, egy akarat most kell, hogy a szívedet add" a mai mérkőzésen kiváló indulónk  egy pontban sem teljesült! Le kell vonni a konzekvenciát! Egy, két dolgot át kell értékelni a jövőre nézve!

MVLSZ Fiú Serdülő Országos Bajnokság - "A" csoport - 6. forduló, Szombathely - 2014. nov. 2. 14:00

Aligátor Vízilab - RACIONET HONVÉD

9 (2-1, 2-2, 4-0, 1-3) 6

Játékvezető - Mikesy Árpád - Hangay Zsolt

Ellenőr - Erdős László, Időmérő - Ács Tímea, Titkár - Valastyánné Horváth Viktória

MVLSZ Fiú Gyermek Országos Bajnokság - "A" csoport - 6. forduló, Szombathely - 2014. nov. 2. 15:15

Az októberi forradalom délelőttjén a Vasas csapatát fogadtuk a Kőér utcai katlanban! Tudtuk nagyon kemény mérkőzés elé nézünk! Így is történt! Óriási taktikai harcnak voltak tanúi a szép számmal kilátogató szurkolók, szülők! Egy gól itt, egy gól ott! Nem bírt egymással a két csapat! Ezt jól mutatja, hogy a rendes játékrész 5:5 ös döntetlennel zárult! Következtek az 5 méteresek. Sajnos játékosaim nem bírták a nagy felelősséget! Így a Vasas nyerte ezt a nem mindennapi küzdelmes mérkőzést! A vereség ellenére nagy - nagy gratuláció a csapatomnak! Óriásit küzdöttetek, egytől egyig! Férfi munka volt!

MVLSZ Fiú Serdülő OB - 2014-10-23 12:30 - Kőér utca

6 (1-0, 2-1, 0-3, 2-1, 0-0, 0-0, 1-3) 8

Játékvezető - Petik András - Csizmadia Zsolt

Időmérő - Bernárd Zita, Titkár - Marnitz Márk Bence,

Ellenőr - Kosztolánczy György

Nagyobb gólarányú győzelem volt a mérkőzésben! Nagyon jól kezdtük a mérkőzést! Szinte hiba nélkül védekeztünk! Az egri "vitézek" nem tudtak át jönni a félpályán! Kapusaink remekül védték "várunkat"! Támadásainkat  a megbeszéltek alapján fegyelmezetten játszottuk végig! Öröm volt nézni tanítványaimat! A mérkőzést elejétől fogva nagyon komolyan vették a fiúk egytől-egyig! A félidőben magabiztosan 7:2 re vezettünk! De a Helyzeteink alapján akar 12:2 is igazságos lett volna!!! Igen ha a volna nem lenne ott!!! Hiába alakítottunk ki szebbnél-szebb helyzeteket!!! A befejezést el szórakoztuk! Szó szerint! Javítanunk kell a befejezéséseink jobb kihasználása terén! Nem engedhetjük meg magunknak! Hogy pl, 11:3, 8:0, lövő statisztikával zárjuk a mérkőzést!!! Gratulálok a csapatnak! Örülök a győzelemnek! Nagy dolog Egerben győzni ! A törököknek nem sikerült! :)

MVLSZ Fiú Serdülő OB - 2014-10-19 12:30 - Bitskey Aladár uszoda Eger