10918001-00000071-45850015

Főoldal » 2014 » November » 24 » Mentünk, akartunk, győztünk!
14:20:51
Mentünk, akartunk, győztünk!

Vasárnap hajnali ébredés, ködös, rideg utazás várt a csapatainkra! Szinte az utazás teljes részét alvással töltötték a gyerekek! Három órás utazás után megérkeztünk a Civis városba! Nagyon nehéz mérkőzés elé nézett a csapat! Ezt mindenki jól tudta! Ennek megfelelően álltak hozzá a játékosok, egytől-egyig! Láttam rajtuk az elszántságot a győzni akarást! Első negyedben mindkét csapat sokat hibázott, ennek köszönhetően sok gól esett! 5:6 eredménnyel kezdtük a második negyedet! Szünetben kis dorgálásba volt részük a játékosoknak! Kértem a csapatot jobban figyeljenek a védekezésre! Sok elváltási hibát követtek el az első negyedben! Nem kaphatunk ilyen sok gólt! Jót tett a fejmosás! 0:1 megnyertük a második negyedet! 5:7 eredménnyel kezdtük a harmadik negyedet! Ezen játékrészben sikeresen tartottuk két gólos előnyünket! Az utolsó negyedet 8:10 vezetéssel kezdtük! Védekezésünk remek volt! Blokkok a helyén voltak, és ha át ment a lövés a kezek között ott volt a kapuban a remekül védő Bányai Márk! Támadásainkban magunkra voltunk hagyatkozva! Akció gólt kell lőnünk mivel a játékvezetők csak egy csapatnak voltak hajlandók emberelőnyt adni! Na ez a csapat nem a Honvéd volt! Megjegyezném! A második negyed 5p 46 mp és negyedik negyed 1p 30 mp.közötti időszakban nem kaptunk egy ítéletet sem! Itt az ítélet alatt emberelőnyt, 5m értek! A Civissek ez alatt 6 ítéletet, emberelőnyt, 5m kaptak! Szinte állandóan csak hátrányba voltunk! A csapatnak volt tartása, és a hazai nyomás ellenére remekül védekezett! Itt azonban megjegyzem támadásban ki hagytunk 2db 100% helyzetet! Luxus hibázni ilyen helyzetekben! Mivel ha értékesítjük a helyzeteinket 4-5 gólos győzelemmel zárhattuk volna a debreceni kiruccanást! Nagyon örülök Korbán Richárd gólerős játékának! A gólok mellet nagyon sok labdát szerzet a védekezésben! Csak így tovább Ricsi! Ezt várja tőled a csapat, és természetesen én is! Gratulálok a csapatomnak a fontos győzelemhez!

Kategória: MVLSZ Fiú Országos Bajnokság | Megtekintések száma: 484 | Hozzáadta:: KisIstván