10918001-00000071-45850015

Főoldal » 2014 » Március » 17 » Hoztuk a kötelező három pontot!
11:12:50
Hoztuk a kötelező három pontot!

A vártnál nehezebb mérkőzésen vagyunk túl! Természetesen mint mindig mi tettük a papírforma alapján "könnyű" mérkőzést izgalmassá! Két negyed játék után 11:5 volt az eredmény! Következett a számomra rémálom! A kaposvári csapat 6:2- re nyerte a harmadik negyedet!!! Így máris szoros utolsó negyed előtt álltunk! Szünetben nagyon kemény fejmosásban volt részük a gyerekeknek! Az utolsó negyedet 4:2-re megnyertük! Így a találkozót is! Végeredményben nyert a csapat, de a játékkal, és több játékos teljesítményével nagyon nem vagyok elégedett!!! Szándékosan nem írtam neveket! Mindenkinek tudnia kell önkritikát gyakorolni! A vízilabda csapatjáték! Megengedhetetlen az öncélú, egyénieskedő játék!!! Ezt mindenki jól vésse az eszébe!!! Gratulálok a kaposvári csapatnak! Nagy akarattal, fegyelmezetten játszottak!!! Nagyon sokat fejlődtek az utolsó találkozásunk óta!

Kis István

Kategória: MVLSZ Fiú Országos Bajnokság | Megtekintések száma: 358 | Hozzáadta:: KisIstván